Seminarium „Filozofia i ruchy społeczne”

Zapraszamy na spotkanie seminarium „Filozofia i ruchy społeczne”. Gościem seminarium będzie prof. Victor Wallis (Berklee College of Music, Boston), który wygłosi wystąpienie zatytułowane „Ecosocialism and Technology”. Spotkanie w języku angielskim.

Victor Wallis jest profesorem w katedrze nauk i sztuk wyzwolonych w Berklee College of Music w Bostonie. Wcześniej przez wiele lat wykładał nauki polityczne na Uniwersytecie Indiana w Indianapolis. Jest autorem książek: „Red-Green Revolution: The Politics and Technology of Ecosocialism” (2018), „Democracy Denied: Five Lectures on U.S. Politics” (2019) i „Socialist Practice: Histories and Theories” (2020). Przez dwadzieścia lat był redaktorem czasopisma „Socialism and Democracy”. https://www.victorwallis.com/

Seminarium odbędzie się 20 listopada 2021 (sobota) o godz. 16.00 za pośrednictwem platformy Zoom.

Link rejestracyjny do spotkania: https://bit.ly/3Fp3K6g

Kontakt/Contact filozofiairuchyspoleczne@gmail.com

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych tutaj.

Projekt „Filozofia i ruchy społeczne” jest realizowany we współpracy: Zakładu Etyki WFZ UW, Szkoły Nauk Społecznych IFiS PAN, „Le Monde diplomatique – edycja polska”, Fundacji Instytut Wydawniczy „Książka i Prasa”, Fundacji im. Róży Luksemburg.

Print Friendly, PDF & Email
classic-editor-remember:
block-editor

IFiS PAN

Log In

Create an account
Europejski Sondaż Społeczny | European Social SurveyEuropejski Sondaż Społeczny | European Social Survey