Representing as compressing. Bridging the biological and artificial perceptual systems: a case for information-based explanations in cognitive science

W imieniu prof. Marcina Miłkowskiego serdecznie zapraszamy na kolejne posiedzenie ogólnopolskiego Seminarium Filozofia Kognitywistyki IFiS PAN, które odbędzie się dnia 2 czerwca 2020 (wtorek) o godz. 11.15.

Tym razem w ramach seminarium będziemy dyskutowali wraz z autorem Wojciechem Mamakiem (IFiS PAN) manuskrypt zatytułowany: “Representing as compressing. Bridging the biological and artificial perceptual systems: a case for information-based explanations in cognitive science”.

Spotkanie odbędzie się on-line przy wykorzystaniu Google Meet, w związku z tym, do wzięcia udziału w seminarium niezbędne będzie posiadanie konta gmailowego.

Dla uproszczenia, wyślemy zaproszenia, do wszystkich osób, które uczestniczyły w poprzednim internetowym posiedzeniu seminarium.

Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w seminarium, którzy nie uczestniczyli w poprzednim posiedzeniu seminarium, proszę o kontakt mailowy. Na podstawie zgłoszeń uzupełnimy listę adresów mailowych, na które wyślemy zaproszenia, umożliwiające wzięcie udziału w seminarium.

Zgłoszenia należy wysłać na mail: pnowakowski@ifispan.waw.pl

Print Friendly, PDF & Email

IFiS PAN

Log In

Create an account
Europejski Sondaż Społeczny | European Social SurveyEuropejski Sondaż Społeczny | European Social Survey