Inauguracja roku akademickiego

Szkoła Nauk Społecznych, szkoła doktorska Instytutu Filozofii i Socjologii PAN, Instytutu Psychologii PAN oraz Instytutu Studiów Politycznych PAN, ma zaszczyt zaprosić na

uroczystą inaugurację nowego roku akademickiego 2020/2021

Szkoła Nauk Społecznych (Graduate School for Social Research) powstała w 1992 roku w Instytucie Filozofii i Socjologii PAN. Inaugurujemy już 29. rok akademicki.

Wykład inauguracyjny pod tytułem  “Hegel, Critique of Terror and the Memory of Humanity” wygłosi prof. Achille Mbembe (University of the Witwatersrand in Johannesburg).

Uroczystość odbędzie się 14 października 2020 r., początek o godz. 15.30, na ZOOM.

Z uwagi na obostrzenia epidemiologiczne i w poczuciu odpowiedzialności za zdrowie naszych doktorantów, absolwentów i gości uznaliśmy, że inauguracja stacjonarna, nawet w ograniczonym gronie i z zachowaniem wszystkich wymogów bezpieczeństwa, może być zbyt ryzykowna. Dlatego zdecydowaliśmy o przeniesieniu całości uroczystości do Internetu.

Uprzejmie prosimy o wysyłanie zgłoszeń do pani Natalii Skipietrow,  tel. 604 994 617, e-mail: publicrelations@ifispan.edu.pl

Program inauguracji oraz informacje o konferencji naukowej 14-16 października “The Return of Philosophy of Hegel. History, Universality and the dimensions of Weakness”.

Print Friendly, PDF & Email

IFiS PAN

Log In

Create an account
Europejski Sondaż Społeczny | European Social SurveyEuropejski Sondaż Społeczny | European Social Survey